Atgal
Rezervacija
tel. +370 64 030609
[email protected]
UŽSISAKYKITE DABAR!

Mūsų baidarės

Aukščiausios kokybės baidarės VISTA dėl savo komfortabilumo bei universalumo žinomos ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Baidarių korpusas, pagamintas iš specialaus polietileno, pasižymi tvirta ir stabilią kryptį garantuojančia kontrukcija, kuri užtikrina saugų, greitą bei lengvai valdomą kelionę net ir tiems, kurie irklą laiko pirmą kartą rankose!

 

 

 

 

Visos baidarės yra atviro korpuso ir talpina du suaugusius žmones. Maksimalų komfortą užtikrina pagal irkluotojo ūgį reguliuojamos sėdynės, kojų atramos bei atlenkiami sėdynių atlošai, todėl net po ilgos kelionės nejausite sąstingio, skausmo ar diskomforto nugaros srityje. 

 

 

 

 

 

VISTA baidarių aukštu komforto lygiu galima mėgautis ne tik ežeruose ar jūrose, bet ir siauruose ir srauniuose upeliuose, kurių dugnas nuklotas įvairiausio dydžio akmenimis. Mat VISTA baidarės atsparios net patiems stipriausiems smūgiams, o trintis į aštrų ir kietą pagrindą irkluotojui bus visai nejaučiama. 

 

 

 

Mūsų baidarėse galima lengvai įmontuoti vaikišką sėdynę, todėl į kelionę galite pasiimti net ir pačius mažiausius, kuriems kelionė upės tėkme sukels nemažiau įspūdžių nei Jums.

 

Tiek profesionalai, tiek ir mes pasitikime VISTA baidarių greičio, saugumo ir lengvo bei stabilaus valdymo harmonija, leidžiančia kelionėje laisvai jaustis ir be specialaus pasiruošimo!